7. eRko ples

24.01.2015 15:00

Už sa to stalo tradíciou, že v našej farnosti eRko, hnutie kresťanských spoločenstiev detí, organizuje ples pre deti všetkých vekových kategórii. 7. eRko ples sa tohto roku niesol vo veľmi špeciálnom štýle. Okrem originálneho a poučného programu, ktorý si pre deti a iných hostí pripravili animátori, sa žrebovala bohatá tombola plná hodnotných cien, ktoré určite každého výhercu potešili. Taktiež sa plesoví nadšenci mohli odfotiť pri, už typickej, eRko foto-stene, ktorá sa tohto roku niesla v štýle disco, tak ako aj celá výzdoba telocvične. Celý večer prebehol podľa predstáv organizátorov a všetci tanečníci odchádzali vyčerpaní, spotení a odhodlaní prísť a zúčastniť sa aj budúci rok. Možno aj kvôli túžbe stať sa kráľovnou alebo kráľom plesu, mimochodom, novozvoleným kráľovským párom sú Evka Vresilovičová a Sebastián Sýkora. Tak či onak, eRko ples sa za krátky čas stal jednou z najvyhľadávanejších a najobľúbenejších akcii, ktoré eRko vo farnosti organizuje. „Veľmi sa tešíme popularite a spokojnosti všetkých hostí, tohto roku sa plesu zúčastnilo vyše 115 malých tanečníkov a dúfame, že toto číslo bude v budúcnosti iba rásť.“, povedala zodpovedná osoba za eRko v Plavnici Patrícia Pružinská. Sme si istí, že po úspešnej plesovej sezóne aj pre našich najmenších, sa na 8. eRko ples už budúci rok môžete všetci tešiť.